Reutum in het licht

Er schitteren dit jaar weer duizenden lichtjes in Reutum (én het buitengebied). Dit jaarlijks terugkerende lichtjesevenement trekt steeds meer bezoekers. En terecht, want Reutum in het Licht is een waar kerstspektakel geworden.

Zelf de route rijden

Na de officiele opening kan je elke dag vanaf 17:00 uur (als het donker is) zelfstandig de met pijlen aangegeven en 8 kilometer lange route rijden. Deze begint vanaf de Kerkstraat in Reutum bij de verlichte rotonde. Rijd onder de "poort" door en laat je verrassen door de vele lampjes, versieringen en het overweldigende lichtspektakel. Rijd je de route in het weekend dat is er grote kans dat er een aantal vrijwilligers iets lekkers voor de kinderen hebben aan het einde van de route! De route rijden kan t/m 2 januari

Leuk feitje; het hele dorp zet met elkaar de schouders eronder. Wist je dat de buurten onderling met elkaar de competitie aangaan voor dé best verlichte en versierde straat of buurt van Reutum? De verlichte kerstvrachtwagen mét kerstboom en mini kerstman die voorafgaand aan de opening al op verschillende plekken in Twente reclame heeft gemaakt, is ook jurywagen en deelt prijzen uit aan de mooist versierde buurt.

Praktische informatie

Bekijk voor actuele informatie altijd de Facebook-pagina van de organisatie

Foto's:
© Reutum in het Licht

Wanneer

  • -

Prijzen

  • gratis Entreeprijs

De toegang is gratis maar een vrije gift wordt zeer op prijs gesteld. Langs de route is er mogelijkheid om een donatie naar keuze te doen

Locatie

Adres
Baysplein, Reutum
E-mail

Tip je vrienden

facebook twitter