Prachtige heideroutes

Leestijd 1 minuten 10110 x bekeken

Augustus en september zijn dé maanden om een prachtige heideroute te wandelen. De heide is in deze tijd van het jaar prachtig paars gekleurd. Hier een aantal tips uit de regio Ootmarsum-Dinkelland.

Paars, paarser, paarst

Die prachtig paarsgekleurde heidevelden zijn indrukwekkend. We krijgen heel vaak de vraag of er ook wandelroutes zijn waar je deze heidevelden kunt zien. Daar hoef je in onze regio niet lang voor te zoeken, die heidevelden vind je op verschillende plekken in onze mooie regio. We vertellen je graag waar je de mooiste routes met paarse heide kunt vinden.

En eerlijk gezegd zijn deze routes echt niet alleen mooi als de heide bloeit, ook in de overige maanden van het jaar zijn deze routes allemaal indrukwekkend. Echter in augustus-september zijn ze gewoon éxtra mooi en deze móet je dan ook echt gezien hebben.

Het Springendal - heideroute
De Bergvennen - Bergvennenroute
Vrijdijk - Beuningerachterveld
Lutterzand - Stuifzandroute

omschrijving
omschrijving

Meer verhalen uit Tubbergen

  1. Seizoen tips

    7 x kinderuitjes in de (herfst)vakantie

    Geschreven door Denise
  2. Seizoen tips

    De leukste uittips voor de maand oktober

    Geschreven door Denise
  3. Doe-tips

    17 zwembaden in Twente

    Geschreven door Nicoline
  4. Routetip

    Deze route móet je een keer gelopen hebben

    Geschreven door Anne

Tip je vrienden

facebook twitter