Kinderactiviteit: Snuffelen aan de lente

Kijken, luisteren, voelen, ruiken en doen. Tijdens de kindermiddag ‘Snuffelen aan de lente’ op woensdag 6 mei van 15:00 tot 17:00 uur, bij Watermolen Frans worden al je zintuigen op scherp gezet. Vrijwilligers laten de kinderen op een leuke en verrassende manier de natuur ontdekken. De middag is leuk voor kinderen van 4 tot ongeveer 12 jaar.

De natuur is één grote ontdekkingswereld, vooral in de lente. Luister maar eens goed, dan hoor je allerlei beestjes zoemen en knabbelen. Je hoort ook veel vogels fluiten. Ze zijn druk in de weer met het maken van een nestje. In het voorjaar worden ook de lammetjes geboren. Heb je wel eens een schaap van dichtbij gezien, gehoord of gevoeld? Dat gaan we beleven tijdens deze kindermiddag. Maak kennis met de schaapherder en haar schapen. Voel de vacht van het schaap en leer meer over de manier van leven. We gaan iets leuks knutselen met de wol van het schaap. Benieuwd wat? Meld je aan en beleef met ons mee. Tip: trek kleren aan die vies mogen worden.

Aanmelden

Er zijn 20 plekken, dus meld je van tevoren aan via de website www.landschapoverijssel.nl/activiteiten

Kosten

De bijdrage voor deze kinderactiviteit is € 5,00 per kind.

Of bekijk de website landschapoverijssel.nl/activiteiten/snuffelen-aan-de-lente-in-dal-van-de-mosbeek?date=2026-05-06-15-00

Wanneer

  • -

Prijzen

  • € 5,00 Deelnameprijs

Locatie

Watermolen Frans

Adres
Oosteriksweg 26, 7663 TA Mander
Telefoon
0529401731
E-mail
Website
landschapoverijssel.nl/eropuit/twente/molen-frans

Tip je vrienden

facebook twitter