B&B Erve Möskert
Bed & Breakfast Erve Möskert is een woning voor 5 personen met 3 slaapkamers. Het verblijf ligt 2 km buiten Geesteren (Overijssel) aan de rand van een mooie Esch. De B&B beschikt over een tuin, barbecue faciliteiten, gratis wifi en gratis privé parkeerplaats voor een auto.
Fietsen kunnen binnengezet worden. Het vakantiehuis is voorzien van 3 slaapkamers en 1 badkamer. Beddengoed, handdoeken, flatschreen tv met satelietzenders, een keuken en een terras met uitzicht op de tuin. Tevens een overdekt terras. Er kan elke ochtend een ontbijt voor je worden verzorgd, vraag deze wel even vantevoren aan. Dan houdt de B&B rekening met je wensen.
Ligging en omgeving
Erve Möskert ligt in een bosrijke omgeving omringd door weilanden en tevens een mooie wandelroute. Je hebt een prachtig uitzicht op de privétuin met vijver. Men kan hier mooi wandelen en fietsen in de omgeving. Er zijn mooie natuurgebieden zoals het Springendal(De Bronnen in Vasse/Hezingen) en de Egbertdijkvenen in Langeveen / Vriezenveen.
- Erve Möskert ligt op 10 km van treinstation Almelo.
- Holland Casino Enschede ligt 33 km van Geesteren ov.
- Restaurant De Kruidentuin en Ribhouse Texas op 1 km afstand.
- Mariakapel De loo-Esch 400 meter.
- De Manderveense Aardbei in Manderveen ligt op 4.4 km afstand.
- Broekbeke visvijvers 2.8 km.
- Supermarkt Plus Wallerbosch op 2 km.
- Kunststadje Ootmarsum (Siepelstad) met vele galerieën, musea en kunstenaars vind je op 13 km afstand. Er is ook buitenzwembad in Ootmarsum.
- Tubbergen ligt op 2,5 km afstand met een mooie winkelcentrum en een binnenzwembad.
De eigenaren spreken Nederlands, Duits en Engels.
Het verhaal achter Erve Möskert
Dit gastenverblijf is een verbouwd potstal waar vroeger het vee stond. Het verblijf ligt aan het boerderijgedeelte waar de eigenaren wonen met hun 2 dochters.
contactinformatie

